IDEA

W „Młodzi Mogą Więcej” chodzi o to, żeby pokazywać historie młodych osób, które w niestandardowy sposób rozwijają swój potencjał, spełniają marzenia, tworzą niesamowite projekty. A to wszystko dla inspiracji. Jeśli ta myśl i dobry przykład trafią chociaż do jednej osoby, która wątpi w swoje możliwości i zainspiruje ją to do działania, to będę zadowolona.
Wierzę w to, że kiedy ludzie wokół nas rosną, my też rośniemy. Bo nasz horyzont się poszerza, a przekonanie o tym co jest możliwe bardzo się pogłębia.
Jest wiele młodych osób, z niesamowitymi historiami zrealizowanych marzeń. Chce, żebyśmy ich posłuchali :)
Na blogu i w artykułach dzielę się też swoimi pomysłami na rozwój.

SKĄD SIĘ WZIĘŁA TA IDEA?

Od zawsze miałam swoiste ADHD jeśli chodzi o angażowanie się w różne inicjatywy i łączenie różnorakiego działania. Uczyłam się grać na gitarze, śpiewałam, byłam przewodniczącą szkoły, działałam w kole europejskim, chodziłam na spotkania poetyckie, pisałam do studenckiej gazety, zrobiłam kurs pilota wycieczek, a to i tak tylko część moich działań. Zawsze miałam wewnętrzną ciekawość wielu dziedzin i nie
Znałam wiele osób, które miały podobne ADHD jak ja. Jak bardzo byłam zdziwiona, gdy wchodząc w nowe środowiska odkryłam, że to nie jest standard. Właściwie te dwa odkrycia doprowadziły do powstania idei „Młodzi Mogą Więcej”.

Po pierwsze zauważyłam, że niektórzy moi rówieśnicy uważają, że nie opłaca się robić nic dodatkowego, bo praca za darmo to wstyd.

Po drugie, byłam niezwykle zaskoczona, kiedy opowiadając o tym co robię, albo co robią moi zaangażowani znajomi, ci wątpiący otwierali szerzej oczy i zaczynali mówić, „kurczę, jak oni mogą, to ja też”.

No i tak właśnie powstała idea.

CO JESZCZE ROBIĘ  W TYM TEMACIE?

 

Zrzut ekranu 2016-04-08 o 00.20.52
Zrzut ekranu 2016-04-08 o 00.21.03
Zrzut ekranu 2016-04-08 o 00.21.11